Advertising

Hakkımızda


Oyun Kazanı ; eğlenceli yüzlerce oyunu bir arada bulabileceğiniz oyun platformudur.

Çocuklar, oyun oynayarak büyür ve gelişir. Oyun Kazanı, özel tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzüyle oyun oynamayı seven tüm çocuklara ve çocuklarına güvenilir bir oyun platformu sunmak isteyen ailelere hitap ediyor.

Oyun Kazanı'nda araba yarışından, yetenek ve beceri oyunlarına ; spor oyunlarından kıyafet giydirme ve zeka oyunlarına kadar farklı kategorilerde birbirinden heyecanlı yüzlerce oyun bulunmaktadır.

Sunduğumuz oyunlar, çocukların hayal dünyasını zenginleştirmeye ek olarak bellek, görsel dikkat, kıyaslama, akıl yürütme, planlama, uzaysal algı gibi temel becerilerini desteklemeye yöneliktir.

Büyük küçük tüm oyun severlere yönelik geliştirilmiş www.oyunkazani.net adresini ziyaret ederek, birbirinden eğlenceli ve ücretsiz oyunlara her an her yerden ulaşabilir, oyun oynama heyecanını web sitesinden, cihazlarının mobil ara yüzünden ya da ücretsiz Android Oyun Kazanı uygulamasından yaşayabilirler.

Oyun Kazanı'nı sevdiyseniz, bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan da takip edip tüm yeni oyunlardan anında haberdar olabilirsiniz!Facebook Twitter instagram YouTube

İNDİR


Advertising